AKCE - Aktuality 2018

V rámci volnočasových aktivit se u nás konají různé činnosti. V současné době u nás probíhají různé pohybové aktivity, hraní stolních her, poslech hudby, procvičování paměti, tvoření různých výrobků a procvičování jemné motoriky.

Také pořádnáme různá vystoupení, výlety do našeho okolí i dál. Připravujeme mikulášskou besídku. Když je potřeba, zapojíme naše klienty do  pracovních činností, a to do hrabání spadaného listí, sběru úrody a podobně. Také rádi pečeme cukroví na Vánoce. Vše je dobrovolné a nikoho nenutíme, ale zárověň se snažíme motivovat. Při každé činnosti se trochu odreagujeme a příjdeme na jiné myšlenky.


Ježíškova vnoučata

.....setkání a přízeň maminek, na které se jen tak nezapomíná 

11.11.2018

Iva Kovandová je jednou z mnoha maminek na Českolipsku. Je také nezbytnou hybatelkou lidí kolem dnes již  bývalé skupiny maminek spolku MATERNITAS, nově zakladatelkou sdružení Centrum Slůně - Česká Lípa.

Toto obdivuhodně sdružení mamniek na mateřské dovolené a jejich ratolestí je naším velkým podporovatelem, také partnerem a přítelem. Každá maminka, každé miminko a každý tatínek....připojili se snad úplně všichni a za to jim patří náš velký dík! A jak vyplývá z facebookového vzkazu na profilu Ježíškových vnoučat, také letos se naši senioři mají právem na co těšit!

FB: "Moc děkuji za přijetí do skupiny. Ježíškova vnoučata mě nadchla už vloni a proto jsme spáchaly akci v našem rodinném centru. Mezi maminkami na mateřské / rodičáku se vybralo nádherných 15.506Kč a za to se společně nakoupily dárky pro Senior centrum Nový Bor a jejich staroušky, navíc tím započala dlouhodobá spolupráce, cca 1x za dva měsíce tam s maminkami a dětmi jezdíme letos do toho jdeme zas a už teď je pohromadě peněz více než vloni.. moc děkujeme za Váš projekt - za to, že jeho prostřednictvím můžeme dělat radost starouškům, přičemž velmi oceňujeme, že potěšíme konkrétní lidi .....s pozdarvem Iva Kovandová Iva

Nechali JSME SE fotit pro své blízké.

„Chceme, aby si nás NAŠE pravnoučata pamatovala takhle.“ 

 

10.11.2018

Většina pravnoučat si své prababičky a pradědečky pamatuje už jen z fotografií. A právě toto nás motivovalo k uspořádání velké akce :)....požádali jsme o pomoc vizážistky, vlasové stylistky, profesionální fotografku a zašli jsme také k divadelní garderobiérce. Všichni jsme brzy ráno přišli a začali dělat svou práci. Takhle pak vznikly fotografie, které chtějí babičky a dědečkové věnovat svým blízkým jako vánoční dárek. Fotografie toho, jak by chtěli, aby si je jednou všichni pamatovali.  "A věřte nám, je na co se pod stromečkem těšit :)....vaši krásní senioři z Nového Boru"

ČTĚTE TAKÉ   Další snímky z focení seniorů v Novém Boru najdete na Facebooku