Ubytování

Klienti Senior centra Nový Bor jsou ubytováni v dvoupodlažní budově. Zařízení je koedukované, žijí zde společně ženy i muži. V případě zájmu lze ubytovat i manželské dvojice, dle jejich přání. Služby jsou určeny pro seniory, kteří již nemohou být ve svém přirozeném domácím prostředí. Nabízíme ubytování v jedno až trojlůžkových pokojích se sociálním zařízením. Celková kapacita budovy je 49 lůžek.

Vybavení pokojů

Obyvatelům domova pro seniory jsou k dispozici společné prostor

Stravování

Součástí poskytované komplexní péče v Senior centrum Přepychy je i stravování. Poskytováno je celodenní stravování skládající se ze čtyř jídel denně – snídaně, oběda, odpolední svačiny a večeře (druhá večeře jen pro diabetiky). Strava se podává ve stanovenou dobu.  Pro imobilní klienty je strava podávána na pokoji.

Personál kuchyně připravuje pro obyvatele domova důchodců racionální stravu, po dohodě s dietní sestrou je připravována také dieta:

Stravování se v senior centru zajišťuje podle platných stravovacích jednotek. Strava je přizpůsobena svým složením, množstvím a úpravou věku a zdravotnímu stavu uživatelů.

Nový Bor
B. Egermanna 354
473 01 Nový Bor