Kariéra

Hledáte smysluplnou práci a zajímá Vás problematika stáří? Chcete se dozvědět, jak můžete pracovat s životními příběhy našich klientů? Hledáte prostředí, které by podpořilo Vaši kreativitu při práci se seniory a klienty, kteří jsou odkázáni na péči druhých osob? Máte týmového ducha a baví vás pracovat ve skvělém kolektivu?

Přečtěte si níže uvedené informace o jednotlivých pozicích. V případě zájmu o více informací se nám ozvěte na kontakt uvedený na konci stránky.

Zdravotní sestra

Pro naše klienty využívající služeb SENIOR CENTRA, přijmeme kvalifikované zdravotní sestry.

Požadavky:

Náplň práce:

Nabízíme:

Pracovník přímé obslužné péče

Pro naše klienty využívající služeb SENIOR CENTRA, přijmeme pracovníky přímé obslužné péče (pečovatel/ka).

Požadavky:

Nabízíme:

V případě zájmu o více informací nás neváhejte kontaktovat! Rádi se s Vámi sejdeme osobně.
Své životopisy a motivační dopisy zasílejte před osobní schůzkou na kontaktní e-mail níže!

Telefon: 702 081 437 (6:00 – 14:30)
Email: ddnovybor@seznam.cz

Nový Bor
B. Egermanna 354
473 01 Nový Bor